Wybierz język: PL | EN
MENU
kontakt telefoniczny
+48 694 022 024

O firmie


 

Firma SKY-ECO powstała w 2013 roku. Jest efektem połączenia 3 składników: pasji, wykształcenia i doświadczenia.

Wykształcenie: ukończenie studiów wyższych na Politechnice Śląskiej pozwoliło trzeźwo spojrzeć na zagadnienia techniczne. W praktyce pozwala to zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania poparte wiedzą.

Pasja: miłość do motoryzacji od najmłodszych lat kazała poszerzać mi wiedzę na temat pojazdów mechanicznych. Z czasem wymagało to zbudowania zaplecza narzędziowego. W związku z tym obecnie jestem w stanie zaoferować Państwu szereg profesjonalnych usług w tej branży.

Doświadczenie: życie skierowało mnie do rozpoczęcia pracy w firmie będącej podwykonawcą gliwickiego Opla co zaowocowało umiejętnością zauważania błędów popelnianych przez warsztaty mechaniczne i wulkanizacyjne. Następnie podjąłem pracę w firmie świadczącej usługi wysokościowe, a nabyte umiejętności postanowiłem zaoferować Państwu właśnie teraz. W trakcie studiów odbywałem praktyki w renomowym salonie samochodowym na stanowisku doradcy serwisowego. Salon ten bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę w kwesti jakości świadczonych usług  oraz profesjonalnego podejścia do klienta co mam nadzieje umiejętnie wprowadziłem w mojej firmie.

Posiadam uprawnienia do pracy na wysokości, uprawnienia elektryczne do 20 000 V, szerokie doświadczenie w instalacjach chłodniczych (agregaty wody lodowej), instalacjach hydraulicznych, centralnego ogrzewania, instalacjach wodociągowych, pneumatycznych.

 

 

Zapraszam do współpracy    

Bartek Niewiadomski

 

 

 

SKY-ECO Bartosz Niewiadomski

ul. Obrońców Westerpatte 29/3

44-105 Gliwice

NIP: 969-148-95-10

  • Adres e-mailbiuro@sky-eco.pl
  • Telefon+48 694 022 024
  • Lokalizacja

    ul. Obrońców Westerplatte 29/3 , 44-105 Gliwice

Oferta dnia: Odśnieżanie dachów na wysokości