Wybierz język: PL | EN
MENU
kontakt telefoniczny
+48 694 022 024

Auto-detailing - czyli przywrócenie blasku pojazdu


Ostatnimi czasy notuje się silny wzrost zainteresowania usługą auto-detailingu. Auto-detailing jest kompleksową usługą wyczyszczenia, zregenerowania a także zabezpieczenia regenerowanej powierzchni. Wyróżniamy detailing wnętrza i zewnętrzny. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom chciałbym zaoferować państwu szereg kompleksowych usług:

 

 

Planują Państwo zakup samochodu ? Proszę skorzystać z doświadczenia fachowców!


 

Jeżeli planują Państwo zakup używanego pojazdu, a nie czują się na siłach aby samodzielnie ocenić jego stan techniczny i bezwypadkowość to mam dla Państwa wspaniałą ofertę.

Oferuję kompleksową usługę doradztwa z zakresie bezwypadkowości i stanu technicznego pojazdu. Posiadam ogromną wiedzę a także sprzęt potrzebny do zmierzenia powłoki lakierniczej i elektronicznego przeskanowania samochodu. 

 

Dlaczego warto skorzystać z mojej usługi? Po pierwsze będą Państwo pewni ze kupują samochód bezwypadkowy co przełoży się z pewnościa na jego bezawaryjną eksploatację. Ocena złego stanu technicznego niewątpliwie pozwoli zbić cenę pojazdu lub wręcz zniechęci Państwa do kupowania "skarbonki bez dna". Pomogę też Państwu w rozmowie z nieuczciwymi sprzedawcami, wycenie części niezbędnych do wymiany a także zawioze na miejsce spotkania ze sprzedawcą (wynika to z konieczności wożenia sprzętu, więc oferuję dojechanie moim środkiem transportu). 

 

 

 

  

Przewóz


 

Świadczymy usługę przewozu różnych przedmiotów, małych samochodów, motocykli, quadów. 

 

Posiadamy samochód dostawczy oraz krytą lawetę o wymiarach: 

 

 

Pogotowie zimowe


 

Państwa samochód zimą nie chce odpalić ? Proszę o kontakt, przyjedziemy i uruchomimy Państwa pojazd. W razie konieczności zawieziemy Państwa do pracy, wymienimy akumulator a samochód podstawimy pod wskazany adres. 

 

 

 

SKY-ECO Bartosz Niewiadomski

ul. Obrońców Westerpatte 29/3

44-105 Gliwice

NIP: 969-148-95-10

  • Adres e-mailbiuro@sky-eco.pl
  • Telefon+48 694 022 024
  • Lokalizacja

    ul. Obrońców Westerplatte 29/3 , 44-105 Gliwice

Oferta dnia: Odśnieżanie dachów na wysokości